logo male 2

Kilka słów o nas

Agencja Consultingu Filmowego Media4Fun z powodzeniem zajmuje się reprezentacją interesów polskich Producentów i Dystrybutorów w kraju i za granicą. Współpracujemy między innymi z Vue Movie, Against Gravity, Yeti Films, Spinka Studio, Gremi Media. Jesteśmy obecni na branżowych targach i festiwalach filmowych, skąd przywozimy najlepsze tytuły dla polskich operatorów VoD i stacji telewizyjnych.
Zarówno portfolio naszych Partnerów jak i nasz katalog filmowy stale się powiększa!

Kim jesteśmy?

 • Justyna Troszczyńska

  CEO

  Z branżą dystrybucyjną związana od ponad 10 lat. Zaczynała od dystrybucji DVD oraz handlu licencjami telewizyjnymi. Pracowała m. in. w Fonografice, Vivarto i Onet.pl.

 • Olga Domżała

  Acquisitions Manager

  Z branżą filmową związana od 2000 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Silver Screen i Monolith Films, gdzie zajmowała się promocją, marketingiem oraz PR.
  Przez 8 lat pracy w Polskim Instytucie Sztuki Filmowej była odpowiedzialna za promocję polskiej kinematografii na rynku międzynarodowym. Przez ostatnie 2 lata współpracowała w zakresie prowadzenia strategii festiwalowej dla polskich i międzynarodowych filmów dokumentalnych oraz fabularnych. Członkini Europejskiej Akademii Filmowej.

 • Łukasz Dygudaj

  Project Manager

  Przez 6 lat związany z pionem wideo w grupie Onet, gdzie jako VOD Content Manager zajmował się współpracą z partnerami oraz nadzorem nad przygotowaniem multimediów.

 • Marietta Miszkiel

  Sales Manager

  Absolwentka Zarządzania na Wydziale Cybernetyki WAT. Zawodowo związana m.in. Onet.pl, gdzie zajmowała się organizacją życia wewnętrznego przedsiębiorstwa. Odpowiedzialna za przygotowanie międzynarodowych eventów, relacje handlowe B2B i promocję produktów w Samsungu. W międzynarodowej agencji digitalowej Cionet realizowała szkolenia i prezentacje z technik wdrożenia nowych możliwości realizacji sprzedaży w systemach Internetowych.

Produkcja filmowa

Media4Fun oferuje wszechstronną pomoc w pozyskiwaniu sponsorów oraz parterów z zakresu product placement zarówno dla produkcji pełnometrażowych (fabularnych oraz dokumentalnych) jak i dla krótszych form.

Dystrybucja filmów

Zajmujemy się eksploatacją praw telewizyjnych i VOD na polskim rynku oraz reprezentacją polskich filmów fabularnych i dokumentalnych za granicą. Pozyskujemy prawa do filmów, nawet tych najtrudniej dostępnych!

Warsztaty i szkolenia

Dla Młodych Twórców organizujemy szkolenia i warsztaty trenerskie z zakresu dystrybucji filmowej. Z nami dowiesz się jak pozyskać dystrybutora, jakie są zasady sprzedaży poszczególnych pół eksploatacji, czy rozliczenia przychodów.

Zaufali nam

Against Gravity
Fundacja Kregi Sztuki
CRF
Stopklatka
Tramway
Kino Polska
Imperial
Film Factory Studio
Mastregroove
Figaro
Yeti Films
SPInka
Sunpower cinema
Discovery
Vue Movie
Vectra
Ale Kino!
NC+
Ipla